У Харкові під консульство Росії принесли труну з лялькою Путіна

У Харкові, труну з лялькою Путіна принесли під консульство Росії. Так місцеві активісти відповіли на вибори, які країна-агресор проводить в окупованому Криму,  як стало відомо Вісті Ньюс. Довкола дипломатичної установи самого ранку кордон поліції, який не пропускає на виборчі дільниці. Перед правоохоронцями громадський кордон – представники 5 патріотичних організацій також стоять, аби не допустити на голосування. Їхня акція розпочалася о 8-й ранку і триватиме до 20.00, до моменту закриття дільниць.

Вибори президента Росії в Україні — креативні пікети під консульствами та посольством

Андрій Ерліх, прийшов на акцію протесту проти виборів президента РФ:
Не можуть проводитися вибори президента Росії на території України, тому що Росія окуповує частину нашої території – Крим, в якому проводяться сьогодні вибори. Ми проти цього.
До 9-ї ранку у Харкові тільки 5 росіян приходили, щоб поставити хрестик за кандидата у президенти РФ. Але їх розвернули додому.
Пенсіонер Микола живе в Харкові, є громадянином Росії. Каже, не чув, що сьогодні він не матиме змоги проголосувати, тому і прийшов. Його позиція щодо виборів президента РФ та голосування в Криму – майже як в Оруела двозначна – Україна має дати право голосу іноземця, а Крим – їх.
Микола Петрович, росіянин, прийшов голосувати:

Я лично отрицательно отношусь к этим вещам. Не понял – свободная страна, свободные отношения, к Европе. Это ваше право, право выбора – хотите, голосуйте, хотите – ловите рыбу.

– А то, что сегодня выборы в Крыму проходят, как вы к этому относитесь?

– Нормально, а почему же нет. Это волеизъявление народа. Они хотели быть свободными, они всегда были россияне. Это всегда была Россия.

Натомість активісти кожному, хто приходить активісти вручають листівку з написом “квиток в пекло”.

– О, билет в ад, спасибо. Можно пройти, нет?

– А ви не знаєте, що заборонили проведення виборів на території України? 

– Я не знаю.

Та нагадують про розв’язану Росією війну.

– Раньше мы здесь всегда голосовали, вот именно здесь.

– “Раньше” вони у нас Крим не забирали. І війни не було. Не нападали вони на нас. Тому й голосували.

Саме тому активісти принесли під консульство труну з Путіним.
Юрій Лихота, активіст ГО Правий сектор:
Це та бажана його форма, яку ми всі, яка нас і не тільки нас обрадує, а навіть усю планету. Тому що це людина хвора. Це не вождь, це проста така гидка-бридка людина, руками якої робиться все наше нещастя. Тому ми хочемо показати, що приходьте – ви хочете голосувати, голосуйте за цей труп.

Станом на 10.30 ситуація під Консульством РФ у Харкові була спокійною. Охорону громадського порядку протягом дня будуть забезпечувати 3 сотні поліцейських і бійці Нацгвардії.

Нагадаємо, МВС України раніше оголосило, що в неділю 18-го березня 2018 року режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України – в Києві, Харкові, Одесі та Львові – не передбачатиме доступ до цих об’єктів громадян РФ для голосування на виборах.

Залишити відповідь