Вибори президента Росії в Україні – креативні пікети під консульствами та посольством

У Києві під роспосольством відкрили символічний пам’ятник Путіну, як стало відомо Вісті Ньюс.

ФОТО telegraf.rs
ФОТО golos.ua

А в Одесі невідомий зателефонував про мінування, тому поліція провела евакуацію. У Львові ж активісти палили покришки під консульством і спалили макет Кремля.

ФОТО gazeta.ua

У Харкові під консульство Росії принесли труну з лялькою Путіна та облили карту України червоною фарбою.

Цікаво, що до акцій протесту проти виборів у Криму долучилися і ті міста, де виборчих дільниць немає. Так у в Сєвєродонецьку молодь провела флешмоб «Луганщина єдина, Крим – це Україна», учасники акції вишикувалися у слово “Крим” і розгорнули прапор України.

Схожі ха змістом акції протесту проти голосування на українському півострові відбулися і в інших містах. Найближча до самого Криму акція пройшла біля КПВВ «Чонгар» на адміністративному кордоні з Кримом. Тут активісти вийшли з кримськотатарськими прапорами та плакатами. А найвіддаленішими акціями можна назвати пікети російського посольства в Болгарії й дипустанови в Празі. Сюди також з антиросійськими гаслами прийшли кілька десятків людей.

Нагадаємо, МВС України раніше оголосило, що в неділю 18-го березня 2018 року режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України – в Києві, Харкові, Одесі та Львові – не передбачатиме доступ до цих об’єктів громадян РФ для голосування на виборах. У Міністерстві ж закордонних справ засудили рішення російської окупаційної адміністрації провести 18-го березня 2018 року вибори президента РФ на тимчасово окупованих Росією територіях Автономної Республіки Крим та в Севастополі.

Залишити відповідь