Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

З питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Психологія азарту: чому нас притягує гра, ризик і шанс виграти

У Тернополі чоловік підстрелив із балкона поліцейську

У Тернополі капрал поліції знаходилася на вулиці Назарія Яремчука, коли їй поцілили в руку, як стало відомо Вісті Ньюс. Стрілка виявили швидко – це місцевий мешканець, який із балкона стріляв по людях із пневматичної гвинтівки. Свої дії він пояснив бажанням розважитися. На допиті сказав, що поранити нікого не хотів і не бачив, що дівчина у формі. Чоловік раніше судимий, він одразу передав зброю поліції. Жінку прооперували та витягли з руки кулю. Що ж до затриманого, то вирішується, за якою статтею кваліфікувати його дії.

Вікторія Тихонова, капрал поліції Тернопільської області:
У мене подзвонив телефон, і я підняла трубку. І може секунд 20 поспілкувалася по телефону, та відчула різкий біль. У мене сам телефон випав із руки. Я підняла футболку і побачила ніби як поріз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023