30 мільйонів збитків. Як стало відомо Вісті ньюс, у Херсонській області незаконно використовували надра окупаційна влада Криму. За даними поліції, мова йде про насосну станцію, що забезпечувала сировиною завод, розташований на тимчасово окупованій території півострову. Кондиційна ропа з озера Сиваш йшла на «Кримський содовий завод». Також правоохоронці виявили електролінію, яка незаконно подавала електроенергію з окупованого Криму до зазначеної насосної станції. Надра розкрадали через посадових осіб одного з київських підприємств. У справі серед порушених статей є не тільки нелегальне використання надр і зловживання владою, а й екоцид та забруднення атмосферного повітря. Підозрюваним може загрожувати до 15-ти років позбавлення волі.

































