Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

З питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Психологія азарту: чому нас притягує гра, ризик і шанс виграти

Екоцид і розкрадання на мільйони – кримські окупанти потайки використовували херсонські надра

30 мільйонів збитків. Як стало відомо Вісті ньюс, у Херсонській області незаконно використовували надра окупаційна влада Криму. За даними поліції, мова йде про насосну станцію, що забезпечувала сировиною завод, розташований на тимчасово окупованій території півострову. Кондиційна ропа з озера Сиваш йшла на «Кримський содовий завод». Також правоохоронці виявили електролінію, яка незаконно подавала електроенергію з окупованого Криму до зазначеної насосної станції. Надра розкрадали через посадових осіб одного з київських підприємств. У справі серед порушених статей є не тільки нелегальне використання надр і зловживання владою, а й екоцид та забруднення атмосферного повітря. Підозрюваним може загрожувати до 15-ти років позбавлення волі.

YouTube player

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023