Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

З питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Психологія азарту: чому нас притягує гра, ризик і шанс виграти

Підозрюваному у нападі на оператора Вадима Макарюка, змінили запобіжний захід

Одному з підозрюваних у нападі на оператора Вадима Макарюка змінили запобіжний захід. Сергію Козлюку суддя замість цілодобового домашнього арешту призначила нічний домашній арешт до 11 вересня. Розгляд щодо перегляду мав відбутися 11 серпня, але засідання відбулося раніше.

Також 2 серпня ще одному підозрюваному  Олегу Радченку подовжили запобіжний без змін. Він до 11 вересня перебувати під цілодобовим домашнім арештом.
Окрім того напередодні іншому підозрюваному Михайлу Базалею відмовили в апеляції  його захист просив не призначати жоден запобіжний через, на їхню думку, відсутність підстав для цього. Прокуратура у той самий час просила для молодика утримання в СІЗО. Але судді лишили призначений Київським райсудом захід  домашній арешт. Четвертому підозрюваному Іллі Альошкіну ймовірно будуть переглядати запобіжний захід у понеділок.

Наразі побитий 7 червня групою осіб журналіст Вадим Макарюк проходить санаторну реабілітацію. Нагадаємо, він довгий час перебував у реанімації та в лікарнях.

https://www.facebook.com/barabashovo/videos/321910818728610/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023