13 грудня окупанти завдали удару безпілотником по центральній частині Харкова.
Про вибух повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.
“Зафіксовано влучання ворожого БПЛА у дах адміністративної будівлі у центрі міста. Київський район. Інформація щодо постраждалих та пошкоджень уточнюється”, – йдеться в офіційному ТГ-каналі мера.
Пізніше в облуправлінні ДСНС повідомили, що безпілотник ударив у дах 4-поверхової адмінбудівлі. Через атаку сталося загоряння на площі 2 м кв.

Удар спичинив пошкодження покрівлі. На щастя, постраждалих від атаки не було.
До ліквідації наслідків ворожого удару було залучено 16 рятувальників, 4 одиниці техніки, піротехнічний розрахунок та психолог ДСНС.

































