У Харкові знешкодили злочинця, що взяв людей у заручники

Операція зі звільнення заручників, захоплених озброєним чоловіком у приміщенні відділення «Укрпошти» в Харкові, – завершена. Усі люди, які протягом дня утримувалися всередині, – звільнені. Зловмисник затриманий, як з’ясували Вісті Ньюс.

«Затримали без втрат. Жертв та постраждалих немає», – повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв.

Харківський нападник на Укрпошту. Хто він? І чому йому потрібно до тюрми? 

Нагадаємо, Харків: Невідомий захопив відділення «Укрпошти», на ньому може бути вибухівка

Харківських заручників звільнили. Нападника стільцем знешкодила заручниця. Ким виявився нападник?
О 20.20 усіх, кого утримував нападник у приміщенні Укрпошти неподалік метро Київська, звільнили. Чоловік затриманий.
Фотографію знешкодженого нападника опублікував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У чоловіка скривавлена голова. За попередніми даними, затримати чоловіка допомогли самі заручники. Вони постійно були на зв`язку з правоохоронцями. Одна з утримуваних ним жінок вдарила нападника стільцем. У цей час одна з працівниць пошти відкрила бійцям КОРДу двері.
На щастя, ніхто з утримуваних протягом понад 5 годин людей не постраждав. Усіх їх передали медикам. Із ними працюють психологи.

До відділення пошти привозили батька нападника, ймовірно, він брав участь у перемовинах.
Чоловік зайшов до відділення пошти вже напідпитку та продовжив вживати алкоголь всередині.
До початку штурму правоохоронці побували вдома у нападника:там знайшли наркотичне зілля (експертиза встановить, яке саме) та зброю. Медики після проведення експертиз скажуть, чи не був нападник у наркотичному стані та чи він психічно врівноважений.
Чому чоловік пішов на злочин – не зрозуміло. Він згадував і сварку з дівчиною. і серед іншого говорив і про звільнення заручників на Донбасі.
Чи насправді при собі нападник мав вибуховий пристрій, який міг зашкодити людям, стане зрозуміло після експертиз. За даними ЗМІ, які посилаються на медиків, у нападника при собі був іграшковий пістолет.
За вдало проведену спецоперацію Президент України подякував правоохоронцям

“Дякую за добру роботу співробітникам Національної поліції та СБУ. Доручив місцевим органам влади надати постраждалим усю необхідну допомогу.”

Залишити відповідь