Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харківський нападник на Укрпошту. Хто він?

Харківський нападник, який взяв заручників Укрпошти у Харкові, хто він?  І чому йому потрібно до тюрми? Вісті Ньюс з’ясували.
У поліції розкрили певні дані про того, хто такий нападник на відділення Укрпошти.
Тож, що відомо про чоловіка?
Це харків’янин 1977 року народження. Відомо, що він раніше судимий – за різними статтями Кримінального кодексу України.

Вісті Ньюс вдалося поспілкуватися з одним зі знайомих нападника, його шкільним товаришем. Чоловік представився ім’ям Василь. Сказав, що нападника звуть Володимир. Він розказав, що він цілеспрямовано хотів потрапити до в’язниці.
Василь: “Я его встречал, он говорилнужно в тюрьму. Я ему, зачем тебе? Ну, надо мне.”
Наголошує, вдома він нічим не займався. Знайдену правоохоронцями зброю в будинку затриманого його товариш схарактеризував як “травматичні пукалки”. Говорить, що він цілком адекватний, але “у кожного є таргани в голові”.


Також розповів, що нападник мешкає в районі метро Київська. Часто зустрічав його на перехресті біля підземки.


У поліції розповіли про перебіг спецоперації. Штурму пошти передували тривалі перемовини, до яких долучили батька нападника. Спочатку він відпустив двох дітей та трьох жінок. Далі через можливу небезпеку стосовно інших заручників (погрози підірвати вибухівку і зброя), прийняли рішення штурмувати будівлю. Завдяки професійним та злагодженим діям усіх підрозділів силових структур регіону, а також допомозі однієї із заручниць, спецоперація пройшла успішно та без людських втрат. Чоловіка, що загрожував підірвати відділення Укрпошти разом із заручниками, затримали.

вибухівка Укрпошта, заручники, захоплення Укрпошти, КОРД, кримінальні новини, новини Харкова, поліція, поліція харківщини, правоохоронці, топ новина, Харків, харків новини

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023