Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Борг у мільйон і суперечка, що тягнеться кілька років – у Харкові судяться колишні бізнес-партнери

У Харкові судяться колишні бізнес-партнери, як стало відомо Вісті Ньюс. Одна зі сторін запевняє, що поки тривають судові розгляди, майно фірми встигли перепродати. Справа наразі на апеляції в суді. Думки сторін щодо ситуації дізналися наші журналісти.

Ігор Птах розповідає, що у 2014 році надав товариству “Афаліна” нерухоме майно в оренду. І стверджує, що товариством було порушено умови договору оренди, через що утворився борг у понад півмільйона гривень. Плюс нараховані згідно договору пеня та інфляція, то ж бізнесмен вимагає виплати йому майже мільйон гривень. Чоловік пішов до суду, і суд першої інстанції підтримав його, наклавши арешт на певні приміщення. Надалі суд змінив предмет застави – замість об’єктів нерухомості заарештував грошові кошти на рахунках.

Олена Андрійко, адвокат позивача:

Судом першої інстанції не було враховано позицію позивача стосовно того, що вказана інформація, по-перше, є застарілою, по-друге, недостатньою, оскільки на цей час є достатні дані щодо великої заборгованості ТОВ Афаліна перед постачальниками, кредиторами, а також перед державною фіскальною службою.

Адвокат ТОВ “Афаліна” інформує, що фірма працює законно.

Андрій Чумаченко, адвокат ТОВ “Афаліна”:
Мы боремся фактически с попыткой завладения имущества с использованием всех способов, ссылок на родственные связи, перекручивания фактов.

Проте бізнесмен Ігор Птах наголошує, поки він в судах намагався забрати борг. Ліквідне майно вказаної фірми, а саме нерухомі приміщення, вже передали третій особі – новоствореній фірмі. Це зробили відступивши договір іпотеки. В адвокатів позивача є претензії й до нього – мовляв, договір уклала співзасновниця “Афаліни” зі своєю матір’ю, і остання надала 100 млн грн готівкою під заставу майна. І вже потім іпотеку перекупила компанія “Консалт Прогрес Про” зі статутним фондом усього тисячу гривень. Її співзасновниками є Альона Татарінова, яка є власницею й одночасно директором “Афаліни”, та відомий бізнесмен Владислав Безрук.

Ігор Птах, позивач:

Все имущество фирмы, а именно 8 тыс. 800 квадратных метров помещений было переуступлено за 100 тыс. грн, меньше 4 тыс. дол. специально созданной для этого фирме.

Крім того, позивач та його представники стверджують, що теперішнє керівництво “Афаліни” не виконало свої зобов’язання перед жінкою позивача Наталією, яку у 2012 році було протиправно виключено зі складу учасників “Афаліни” та позбавлено компенсації за частину майна товариства у розмірі більше мільйона доларів США. 6-го грудня апеляцію позивача Ігоря Птаха почали розглядати в суді.
Одну з 3-х апеляційних скарг задовольнили. Ухвала, завдяки якій стало можливим переоформлення майна, скасована східним апеляційним господарським судом. Судові слухання продовжаться у п’ятницю.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023