Прикордонники підняли український прапор у пункті пропуску “Бударки”. Це самісінький кордон із рф у Вовчанському районі. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.
Прапор підняли прикордонники бригади Гвардії наступу “Сталевий кордон”. Бійці змогли зробити це не зважаючи на постійні обстріли.
У відомстві повідомили, що синьо-жовтий стяг підняли на найвищу в околиці вежу. Відео сміливого вчинку дивіться нижче.
https://www.facebook.com/DPSUkraine/videos/315819091313336
































