У червні російська окупаційна армія поновила обстріли Харкова і передмістя керованими авіаційними бомбами. Однією з мішеней стала критична інфраструктура.
Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов:
“Були удари шістьма керованими авіабомбами по нашому енергетичному підприємству в Харківському районі. Тому ворог не чекає початку опалювального сезону. Є удари по нашій енергетиці. І в цьому контексті, звичайно, дуже важливо, що ми далі опікувалися планами стійкості, продовжували їх реалізацію. Ми маємо знову захистити все, що ми можемо, відновити все, що ми можемо, і далі набути стійкості перед новим опалювальним сезоном”.
































