У Пісочині чоловік впав в ополонку та потонув. Справу розслідує поліція.
Трагедія сталася 16 грудня близько 2:00. Попередньо встановлено, що 62-річний чоловік знаходився біля ставка, коли зісковзнув в ополонку. Вибратися звідти він не зміг.
Працівники ДСНС вилучили з водойми тіло загиблого. При попередньому огляді слідів насильницької смерті експерти не виявили.
Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею умисне вбивство з приміткою “нещасний випадок”.

































