Наркосадиба просто в квартирі. Прокуратура повідомила про підозру подружжю, яке вирощувала коноплю.
35-річний чоловік і його 36-річна дружина у квартирі по вул. Кричевського мешкали разом із своєю дитиною і тут же облаштували спецприміщення з нарколабораторію. У родини вилучили понад 4 кг наркотиків.
.jpeg)
22 грудня правоохоронці провели обшук у квартирі, у ході якого виявили та вилучили понад 80 зіп-пакетів, скляні ємності, полімерні контейнери, пакети з речовиною рослинного походження у сухому та подрібненому вигляді, яка містить особливо небезпечний наркотичний засіб канабіс.
Пожружжю повідомили про підозру за фактом придбання та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

































