24 вересня на станції метро Університет молодик стрибнув на колії. У цей час за кілька метрів вже був потяг. На щастя, обійшлося без постраждалих. Для уникнення наїзду машиніст застосував екстрене гальмування.
У даний час поліція проводить перевірку за фактом цієї події.

Інцидент стався близько 19:00. Про “стрибуна” відомо, що йому 22 роки. Причин, чому він це зробив, правоохоронці наразі не повідомляють.

стоп-кадр із відео з ТГ-каналу ТРУХА
































