Близько 21.40 російські окупанти нанесли удари по Харкову.
Що відомо за годину після обстрілу?
“Удари по центру міста. Саме туди, де немає жодної військової інфраструктури, і саме туди, де житлова забудова. ДСНС вже працюють на місцях прильотів. Є інформація щодо поранених”, – повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.
У Харківській ОВА деталізували: надійшла інформація про понад десяток поранених.
“Окупанти вдарили по житловій інфраструктурі в середмісті Харкова, пошкоджені багатоповерхові будинки. 43-річну жінку госпіталізували у тяжкому стані… Медики продовжують огляд постраждалих. На цю хвилину внаслідок ударів рф по середмістю Харкова – 16 постраждалих. 2 жінки – у тяжкому стані“, – повідоми голова ХОВА Олег Синєгубов.
Попередньо удар завдали з С 300.
































