Дівчинка, яка отримала поранення у Малому Бурлуці, померла в лікарні. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
“На жаль, сьогодні у лікарні померла 13-річна дівчинка, яка зазнала поранень внаслідок російського обстрілу с. Малий Бурлук 17 січня. Ворог завдав удару по населеному пункту авіабомбою. Дівчинка тривалий час перебувала у комі, отримала складні осколкові поранення”, – йдеться у дописі Олега Синєгубова.
Нагадаємо, російська окупаційна армія завдала удару по Салому Бурлуку. Тоді була вбита жінка і важко поранені двоє дітей.
Ось так тоді виглядали будівлі після удару по ним.

































