Росіяни випустили С-300 по центральній частині Харкова. Обстріл відбувся близько 23.30. Другу ракету випустили по Слобідському району.
На вул. Римарській ошкоджені житлові та офісні приміщення, вікна потрощило в театрі Шевченка та гімназії №6.

Уночі на місці працювали правоохоронці. Рятувальник перевірили будинки, на щастя, ніпоранених немає.

Як повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, удар пошкодив комунікації:
“Що стосується нічного обстрілу. Один приліт прийшовся на автомобільну парковку біля аеропорту. Другий – на одну з центральних вулиць міста, Римарську. Там жодного військового обʼєкту немає, лише школа, театр, офісні та житлові будівлі. Ракета влучила в дорогу, перебитий водогін, у навколішніх будинках повибивало шибки, пошкодило пʼять автомобілів”.


У Слобідському районі удар прийшовся на парковку аеропорту.
































