Близько 11.00 16 вересня росіяни завдали ракетних ударів по Харкову. У місті чули 5 вибухів.
О 13.24 голова ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що під ударом був Холодногірський район.
“Окупанти завдали 5 ударів ракетами С-300 по Холодногірському району Харкова. За попередньою інформацією медиків, поранені 5 цивільних, стан потерпілих – легкий та середній, загрози життю немає. Екстрені служби ліквідовують наслідки влучань”, – йдеться в повідомленні голови Харківської ОВА.
Пізніше мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що поранення зазнали працівники одного з підприємтсв:
“П’ять осіб отримали поранення внаслідок ранкового обстрілу рф ракетами з “Іскандера” промислової зони в Харкові. Усім лікарі надають необхідну допомогу”, – про це він сказав в ефірі національного телемарафону.
“Зруйновано стіни, вибиті шибки, а на місці наші працівники вже вилучили фрагменти корпусу, основу крила та механізм керування ракетного комплексу Іскандер К. Потерпілих доправили до лікарні, це звичайні цивільні”, – йдеться у дописі начальника Слідчого управління Харківської поліції Сергія Болвінова.

У соціальних мережах харків’яни також публікували, як вони відчули удар по місту. На відео, датованому 16 вересня, жінка показує каміння, яке розлетілося від вибуху в тому числі і на її подвір’я.
@user9239752730047
































