Маленький хлопчик у розбитій квартирі і герїчний українець, що перемагає росіянина, – на зруйнованих будинках Північної Салтівки почали з’являтися символічні графіті.


Їх автор – художник і волонтер із Китаю. Ричарду 25 років. Він допомагав біженцям у Тайланді і Кенії, тепер підтримує українців. Нині вже півтора місяці готує їжу разом із World Central Kitchen для нужденних. Їхати на війну Ричарду було страшно, але він наважився. Протягом наступних місяців планує поєднувати кухню і фарби. Скільки і де намалює, не знає. Хоче, щоб завдяки його малюнкам Північна Салтівка, стала хоч трохи більш щасливою.
“Я малюю надію, радість, бо росія тут усе зруйнувала, але я знаю, що тут досі живуть люди. Тому я хочу принести їм трохи кольорів, щастя. Це український солдат, який відкриває вікно, і ми знову будемо бачити кольори неба, а не ці зруйновані речі. Щоб люди, які бачать цей малюнок, відчували надію на майбутнє, на завтра. Це шматочок розбитого скла. І я намалював на ньому. Я зробив таке саме зображення на стіні. Це сильна Україна – а росія ось тут. Це справді героїчно, і я сподіваюся, люди це побачать і стануть щасливішими”.

































