Харківського газовика Георгія Кухарчика нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня
Георгій Кухарчик – електрогазозварник Харківської міської філії «Газмережі».
Нагороду газовику присудили за сумлінну працю, особисту мужність і вагомий внесок у відновлення енергетичної інфраструктури в умовах воєнного стану.
Відзнаку від імені Президента України чоловіку вручили перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики Денис Шмигаль і начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

У Харківській міській філії “Газмережі” повідомили, що Георгій Кухарчик працює в газовій галузі майже 30 років. Упродовж багатьох років він бере участь у забезпеченні стабільного газопостачання для мешканців Харкова та відновленні пошкоджених мереж після російських обстрілів.
Одним із прикладів його роботи стала ліквідація наслідків ворожої атаки на початку цього року. Тоді через обстріл було пошкоджено понад 100 метрів розподільного газопроводу. Попри складні погодні умови, зокрема морози до -20°C, постійні сигнали повітряної тривоги та загрозу повторних ударів безпілотниками, фахівці оперативно провели аварійно-відновлювальні роботи.
Тоді завдяки злагодженій роботі ремонтної бригади газопровід вдалося швидко відновити, що дозволило забезпечити безперебійне газопостачання для понад 15 тисяч харківських родин.
































