Злива затопила селище Дворічна на Харківщині. Потужний дощ пройшов 16 червня. Наслідки негоди показали в ДСНС.

Так виглядала вулиця Партизанська. Після сильної зливи з навколишніх полів до будинків на цій вулиці почали стікати великі потоки води і бруду. 26 подвір’їв опинились підтопленими. Рівень води подекуди сягав 30 см.

Рятувальники взялися відводити воду від осель, аби запобігти значних збитків. У ліквідації наслідків негоди, окрім рятувальників, брали участь працівники комунальної служби та місцевого сільськогосподарського підприємства. Загалом 7 співробітників ДСНС, котрі застосували мотопомпу для відкачування води з дренажної канави і проводили роботи щодо відведення потоків води від домоволодінь шляхом утворення нових каналів, а також 2 одиниці комунальної техніки і 1 мотопомпа та 1 одиниця техніки і 2 мотопомпи сільськогосподарського підприємства разом з їх працівниками.

































