Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

З питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Психологія азарту: чому нас притягує гра, ризик і шанс виграти

Енергетичний щит Харківщини: команда Харківської філії “Газмережі” відзначила професійне свято

Більше тисячі аварійних виїздів, пов’язаних із війною, здійснили працівники Харківської  філії «Газмережі» із початку створення. І майже 400 виїздів бригади вже виконали за цей рік.

Із такою статистикою колектив зустрічає професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Практично завжди їх робота пов’язана з ризиком повторних ворожих ударів. У таких умовах у прикордонні і відповідно прифронтовій Харківській області працюють більше 2 тис. газовиків Групи Нафтогаз. Кожен щодня на зміні за розкладом.

До Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості «України» керівництво «Газмережі» особисто відзначили мужність харківських газовиків та вручило нагороди.

Костянтин Оніщенко працює в Борівській громаді. Переконаний, вручена відзнака – не його особиста, це подяка всім у їх команді.

Зараз у Харківській області природний газ надходить до майже 400 тисяч будинків та квартир.

Борова це чи Ізюм, Циркуни чи Дергачівщина – люди, чиї домівки опинились поблизу зони активних бойових дій попри все отримують газ в оселях.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023