На Різдво окупаційна армія рф атакувала Дергачі.
Про наслідки удару повідомив керівник Дергачівської РВА Вячеслав Задоренко.
Удар завдали близько 3:30 ночі.
“Російська авіація атакувала Дергачі керованими авіаційними бомбами вперше за останні 10 місяців”, – повідомив Задоренко.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Що пошкоджено?
Були пошкоджені об’єкт енергетичної інфраструктури та приватне підприємство. Ось так виглядає останнє.


На місці одного з влучань виникла пожежа, яку оперативно локалізували підрозділи ДСНС.
“Вночі 25 грудня удар КАБ спричинив займання складського приміщення цивільного підприємства в Дергачах”, – повідомили рятувальники.
Дергачі атакували двома КАБами.
































