Після 1-ї ночі російська окупаційна армія завдала мінімум 4 ударів по Харкову. Повідомили в Харківській ОВА.
За годину після першого удару стало відомо про жертви.
“Під час повторного удару окупантів по Харкову загинули троє рятувальників! Ворог завдав ще одного удару під час ліквідації наслідків”, – ХОВА.

“На цю хвилину відомо про чотирьох загиблих. Виявили ще тіло цивільної жінки. Щонайменше пʼятеро цивільних отримали поранення. Троє людей госпіталізовані до медичних установ, один із постраждалих – у важкому стані”, – ХОВА.
Станом на 4-у ранку кількість поранених і постраждалих зросла. За повідомленнями ХОВА, 49-річний чоловік перебуває у важкому стані, інші пацієнти – у середньому та легкому станах. Серед постраждалих – медсестра Обласного центру екстреної медичної допомоги, яка у складі бригади приїхала на виклик та зазнала травм від повторного удару. Усі постраждалі отримують медичну допомогу.
Близько 6-ї ранку в Харківській обласній прокуратурі показали, як виглядають будинки, по яким вдарили шахедами.

О 8-й ранку голова Харківської ОВА повідомив, яку попередню кількість БПЛА російські окупанти випустили по Харківщині та Харкову, зокрема.
“Складна ніч для Харківщини. Окупанти багаторазово наносили удари шахедами по території області. Випустили щонайменше 15 ворожих безпілотників, частину із них збили сили ППО. У м. Харків під прицілом був Новобаварський район, пошкоджений багатоквартирний житловий будинок. Окупанти завдали повторного удару, внаслідок якого загинули 3 працівника ДСНС, які прибули на виклик. Постраждали ще 6 цивільних. Внаслідок потрапляння ворожого дрона у інший 14-поверховий будинок частково зруйновано балкони верхніх поверхів, пошкоджено скління та конструктивні елементи. Загинула 69-річна жінка. О 02:49 окупанти завдали ударів по Салтівському району. Без постраждалих. Загинули 4 людини. Загалом медичну допомогу надали 12-ом постраждалим”.

































