Board – успішна міжнародна та атмосферна спільнота підприємців. Чому бізнес тут зростає швидше? Про це Вісті запитали в Олександра Тимофєєва – партнера бізнес-спільноти Board, керівника ТОВ ХАРКІВ ХІМПРОМ.
Вітаємо. Дякуємо, що погодилися на інтервʼю. Взагалі, що таке Board? Та яка головна місія?
Дякую, за запрошення. По-перше, Board – це міжнародна спільнота підприємців, яка взяла за ціль розвиток бізнес-культури та підвищення конкурентоспроможності в глобальній економіці. Board – це обмін досвідом, компетентністю, звʼязками та який не обирає людей за віком,гендером чи масштабом бізнесу. Для нас важливі, перш за все, підприємці, їх цінності та прагнення. Не варто плутати з event-агенцією, адже це ділова спільнота та екосистема. Тут можна знайти корисні знайомства, друзів, партнерів та інвесторів
Як стати учасником Board?
Умови членства – бути власником бізнесу з командою та розділяти цінності спільноти. Наразі Board налічує 1900 учасників по усьому світу. В Україні ж має представництво в 19 містах. 28-29 червня пройде відкриття Board Nice у Франції, яка стане 10-тою країною у світі

Як платформа допомагає підприємцям запустити власний бізнес та втримати його на плаву під час повномасштабного вторгнення?
Ми завжди допомагаємо один одному. Наші зустрічі розпочинаються з фрази: “Чим я можу тобі допомогти?” Загалом, кожен наш учасник отримує доступ до 27-ми профільних чатів,у яких можна швидко вирішувати питання, продавати, купувати, обговорювати запити у своїй ніші тощо. Кожен отримує можливість відвідувати заходи у будь-якому Board місті України та світу. А ще – усі мають підтримку Business Board Янголів. Вони забезпечують: максимальну швидкість виришення бізнес-запитів; знайомство з бордівцями з інших міст та країн; економію часу на пошук партнера чи підрядника Але є така думка, що бізнес у Харкові зупинився? Харківський бізнес продовжує працювати. До Board Харків вступають нові кандидати. І на сьогодні ми займаємо третє місце за зростанням серед українських міст
Що, на вашу думку, необхідно для ефективного, стійкого та швидкого зростання українського бізнесу в сучасних реаліях?
Доступ до фінансових ресурсів: кредитних коштів, грантів, інвестиційних програм. Зрозуміла політика з бронювання. В мене достатньо чоловічий бізнес, але без команди підприємство – це просто купа коштовного обладнання. Безпека. Дякую ЗСУ, за те, що ми взагалі є. Ще до повномасштабного вторгнення ми в силу можливостей опікувалися рідними територіально бригадами. І продовжуємо робити це й зараз. Втім безпека може бути не тільки завдяки сухопутній складовій. Багато продовжує летіти з неба. Харкову потрібен щільніший купол. Та протидії близькому разміщенню комплексів в суміжній області, з якої ракета летить не хвилини, а секунди
Під час крайньої зустрічі Board у Харкові були цікаві спікери та коучі. Кого побачимо вже незабаром?
У липні планується Великий тематичний Board: “Харків: виклики та можливості. Стратегічна сесія!”. Спікери: Андрій Длігач – засновник Board, голова Advanter Group, голова Ради коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України.
А щодо бізнес-планів на найближчий час?
Підтримувати наших клієнтів в Україні продукцією, що з’являється на їх складах вчасно та згідно зі стандартами. Зберегти персонал та укріпити деяки позиції. Сфокусуватися на експорті. Допомагати ЗСУ. Продовжувати вірити в Україну і коли це легко, і коли є негативний новинний фон. А головне — продовжувати працювати! Моє гасло, яке я несу по життю: “Харків у моєму ДНК!”
Інтервʼю провела – членкиня НСЖУ, кореспондентка телевізійної служби новин ВІСТІ Анастасія Почерніна.
































