Станом на 11 березня в області вакцинували 900 осіб. Такі дані дають у ХОДА. По області вакцинували понад 10% від загальної кількості медичних працівників.
Зараз на Харківщині працює 7 мобільних бригад: щеплення від COVID-19 проводять у Мерефі, Чугуєві, Богодухові, Балаклеї, Первомайському та на базі Обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні та Харківської обласної клінічної лікарні.
Згідно з Наказом МОЗ України від 01.03.2021 № 369 «Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію…» відтепер можна проводити щеплення не тільки медичним працівникам, а й залучати громадських та публічних діячів.
![]()
































