Через ворожі обстріли в Харківській області 23 вересня загинули двоє людей. Це сталося в Ізюмському районі та на Куп’янщині.
О 9-тій ранок окупанти нанесли удар по Куп’янську. Це був артилерійський обстріл, який вбив 82-річну жінку.
Близько 12:00 російські військові обстріляли селище Степи Ізюмського району. За попередніми даними, російська армія вдарила по селу з РСЗВ Град. Загинув 51-річний мирний мешканець.
































