Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

З питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Психологія азарту: чому нас притягує гра, ризик і шанс виграти

20 квітня: Харків, Вовчанськ, Перемога – обстріли, жертви та людина під завалми

Артилерійських і мінометних ударів ворога зазнали близько 15 населених пунктів Харківщини: Степова Новоселівка, Іванівка, Котлярівка та інші. Авіаційних обстрілів зазнали Синьківка, Слобожанське, Перемога, Нескучне, Козача Лопань.

Вовчанськ – о 8:15 російські війська здійснили обстріл боєприпасом УМП житлової забудови. Внаслідок прямого влучання ворожих боєприпасів в житловий будинок (зруйновано третій під’їзд у багатоквартирному будинку) загинув чоловік 1940 р.н. Поранення отримала цивільна жінка. Внаслідок обстрілу на власному городі загинув чоловік 1973 р.н.

Жертви: 50-річний та 83-річний чоловіки. Жінка 61 років та 44-річний чоловік зазнали травм.

Малі Проходи – близько 12:00 внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено будинок та автомобіль, зруйновано приватне домоволодіння.

Борова – близько 12:00 внаслідок обстрілу військовими рф з РСЗВ горів ліс. Площа пожежі склала майже 4 га.

Баранівка – о 13:55 під обстріл з РСЗВ потрапили 2 приватні будинки села Богодухівського району.

Харків – о 14:20 удар по Індустріальному району міста. Внаслідок ракетного обстрілу зруйновано гараж і пошкоджено ще 14. За даними керівника поліції Харківщини Володимира Тимошка, ворог завдав удару по місту з ЗРК С-300. Внаслідок обстрілу в землі утворилась вирва глибиною 4 метри, діаметром до 15 метрів. У ДСНС повідомили, що в Індустріальному районі Харкова внаслідок ракетного удару загорілась суха трава на площі 2 га. Пожежу гасили 4 оперативні відділення ДСНС протягом 1,5 годин.

Затишшя – близько 14:20 ворог вдарив по населеному пункту з РСЗВ Смерч. Боєприпас влучив в землю. Без постраждалих.

Кругляківка – о 16:00 ворожі війська завдали ударів керованими авіабомбами. Внаслідок обстрілів сталося займання трьох будинків, гаражів та господарчих споруд. У ДСНС інформують, що ворожі снаряди поцілили у житлову забудову, спричинивши велику пожежу. На час прибуття вогнеборців пожежа розповсюдилась на площу близько 600 кв.м. Горіли 3 приватні будинки і ще скільки ж надвірних забудов. З вогнем боролись 3 оперативних відділення ДСНС у складі 12 осіб особового складу та 3 одиниць техніки, а також добровольці місцевого агропідприємства зі своєю пристосованою для цілей пожежогасіння технікою.

Липці – о 17:35 обстріл КАБ, внаслідок ворожого влучання пошкоджено приватний будинок в селі.

Перемога – о 18:22 влучання КАБ на територію недіючої ферми. Із-під завалів будівлі деблокували 55-річного чоловіка та госпіталізували до медзакладу. Пошкоджено два житлові будинки.

У ДСНС показали світлини з операції з порятунку чоловіка: рятувальникам вдалось деблокувати чоловіка з-під завалів. З травмами середньої тяжкості він був госпіталізований до лікувального закладу.. За даними місцевої влади, він працював на фермі охоронцем.

Приліпка – о 18:53 внаслідок обстрілу горів приватний будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023