Вибух на газорозподільчій підстанції – 2 смерті, 9 поранених

Вибух стався у селі Березівське. На газорозподільчій підстанції проводили ремонтні роботи. На місці працювали 2 бригади. Газовики готували мережу до зими – замінювали засув. Що спричинило вибух, поки невідомо.

Анатолій Торяник, заступник голови ДСНСУ в Харківській області:

Регламентні роботи по підготовці до зимового періоду. Робота небезпечна, тому що тут газ – середнього тиску газопровід. І безпосередньо в грп стався вибух.

Вибух стався безпосередньо в будівлі ГРП. Зайнялися залишки газу та речі в приміщенні. Вибухова хвиля зруйнувала приміщення та транспорт. На місці події 2 працівників загинули. 9 чоловік постраждало.

Віктор Забашта, керівник центру меддопомоги та медицини катастроф Харківщини:

Різного ступеня важкості травми, крім опіків це забої численні, це черепно-мозкові травми, це контузії. Тому вони потребують консультації і допомоги різних фахівців: і нейрохірургів, і травматологів, і звичайно комбустіологів.

Поліція почала розслідування. За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 273 (порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання згідно з санкцією статті передбачає тюремне ув’язнення на строк від 2 до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.