Справжні сири з козячого молока від сироварні O!CHEESE на передноворічному ярмарку у Харкові

Якщо об’їхати весь світ в пошуках різних сирів, то можна нарахувати близько 2 000 видів. Різновиди ж козячого сиру від сироварні “O!CHEESE” харків’яни змогли продегустувати на ярмарку “Артишоп” у ХНАТОБі, як стало відомо Вісті Ньюс. Що бачили та який видався найсмачніший сир дізналися наші журналісти.

Сироваріння зародилося в Південно-Західній Азії близько 8 тис. років тому. У Римській імперії удосконалили технологію отримання сиру та створили нові сорти, згодом сироваріння поширилося і в Європі. Приготувати ж та подати кожну голову сиру – своєрідне мистецтво. Традиційним є виготовлення з коров’ячого молока. Але харків’янка Олена вирішила готувати з козячого. Історія сироваріння Олени розпочалася з 2016 року, коли вона працювала food-фотографом. Крупні плани корки сирів, шуба білої плісняви настільки зачарували жінку, що вона вирішила зробити собі такий для зйомок. І в неї вийшло, потім знання доповнювалися курсами з сироваріння, практика та самонавчання. Згодом, Олена розробила бізнес-план, виборола грант на обладнання для власної сироварні та відкрила маленьке виробництво. Наразі ж сироварня має назву “O!CHEESE” налічує понад 10 видів сирів, переважно з козячого молока, яке жінка закупає тільки на великих фермах. Від сьогодні скуштувати сири від “O!CHEESE” можна на ярмарку “Артишоп” у ХНАТОБі.

Олена Захарченко, власниця сироварні “O!CHEESE”:

Сегодня много козьего выдержанного сыра, его делала 2 месяца, готовилась к ярмарке, есть из коровьего молока и свежие сыры “Фета” и “Шевр”, самый капризный на моей практике был “Моцарелла”, но я ее победила. Нужно научиться чувствовать ее, понимать каждый определенный сыр имеет срок созревания и вот мы его ждем, пробуем или ждем еще.

З 10 л молока виходить приблизно 1 кг сиру різних різновидів: витриманий, кульки у перці, фета, шевр, сири з білою та блакитною пліснявою, в маслі, також Качокавалло у формі груши тощо.

Ірина, відвідувач сироварні “O!CHEESE”:

Я люблю твердые сыры, в первую очередь Пармезан. Конечно из козьего молока Пармезан попробовала впервые, первый вкус – это конкретно Пармезан и вспоминаешь итальянское производство, а далее при распознавании вкуса слышишь козье молоко, что делает его еще более привлекательным. Очень вкусно и в качестве добавления в салат. Высшая степень особенностей салатов, которые будешь готовить.

Дар’я, відвідувач сироварні “O!CHEESE”:

С перцем, выдержанный и с синей плесенью. Я прекрасно отношусь к сырам с козьего молока. Я долго жила во Франции, привыкла и я долго искала качественного производителя в Харькове и очень рада, что нашла.

Поціновувачі сирів не приховують вподобань.

Валентина, відвідувач сироварні “O!CHEESE”:

Великолепнейшие. Як кажуть 50 г – хорошо, а 100  г – в 2 раза хорошо. Так вот у меня сейчас в 10 раз хорошо. Спасибо, самый полезный продукт с козьего молока, не аллергенен, спасибо, это я впервые такое пробую.

Надалі ж Олена планує виготовити Маасдам з великими дірками і також з козячого молока. Відвідати ж презентацію “O!CHEESE” можна до неділі включно на ярмарку “Артишоп” у ХНАТОБі з 11 до 19:00.

 

Сторінки O!CHEESE у соц.мережах:

Facebook

Чекаю вас 21-23 грудня на ярмарці, в Оперному театріБудe багато сиру!Приходьтe знайомитися з моім…

Опубліковано Приватна сироварня OCheese Понеділок, 17 грудня 2018 р.

Instagram

View this post on Instagram

Представляю дегустационную #коробочкасыра 4 вида сыра в одной коробке Вариант #подарок .. #презент … Вечер с подругой под вино… Поводов скушать #настоящий вкусный сыр очень много Цена 155грн #ochees_e#козийсыр#козийсырхарьков#сырручнойработы#сыроварняхарьков#крафтовыйсыр#всемсыр#сырназаказхарьков#харьковсыр#сырхарьков#сыроварениеукраина#сырукраина#сыроделие#сыроварениехарьков#варюсыр#еданазаказхарьков#настоящийсыр#cheese#харьков#харьковподарки#kharkiv#kharkov#kharkovgram#kharkovcity#сырвхарькове

A post shared by Сыр в Харькове O!Cheese (@ochees_e) on

Залишити відповідь