Пенсіонерки-черлідерки: У Харкові є унікальна команда підтримки, в якій виступають дівчата за 70!

Спорт юних вболівальниць американського футболу підкорили українські пенсіонерки. У Харкові є команда черлідингу дуже поважного віку – найстаршій учасниці 71 рік, як стало відомо Вісті Ньюс! Вони назвали себе Nice ladies і вже завоювали кілька нагород світових чемпіонатів. “Дівчата” в 2017 році були в Україні єдиною командою підтримки “50 плюс”, а зараз їх наслідують у кількох областях. Ви не повірите, на що здатні харківські черлідерки!

Харків’янки Валентина та Олеся на пенсії. Але поспішають жінки не до онуків, а на тренування. У жіночок за розкладом черлідинг.

Це перша в Україні команда з черлідингу. Валентина – капітан Nice ladies, і їй 71 рік. У спорт помпонів пенсіонерка за паспортом, але не за духом перейшла з гімнастики.

Валентина Онищенко, капітан, найстарша черлідерка – 71 рік:

Женщина должна! Это вид спорта красоты движения грации, силы, выносливости. Это настолько захватывающий, эмоциональный вид спорта, что когда им начинаешь заниматься, вот я всю жизнь занималась художественной гимнастикой и преподавала, и все. Но когда настал момент, когда я сама захотела прийти в зал, я выбрала черлидинг. Потому что в нем ты настолько себя чувствуешь, ходишь на тренировки, и чувствуешь себя спортсменкой. Именно для меня черлидинг стал второй молодостью.

Але не у всіх прекрасних леді спортивне минуле. Тричі на тиждень на тренуванні вчаться, здавалося б, молодіжному спорту доценти, викладачі ВИШів, підприємці. Олеся Коробова економіст, у неї двоє дорослих онуків, і черлідингом вона повертає молодість.

Олеся Коробова, економіст, черлідерка:

Очень долго я работала в транспортном предприятии – экономистом, диспетчеров. То есть это работа, на которой ты привязан, то есть сидячий образ жизни. А вообще мне по духу близка активная жизнь. Поэтому я с удовольствием нашла себя в зале и с удовольствием прихожу.

Nice ladies 2 роки – у багатьох черлідерш онуки набагато старші. Та за цей час команда встигла прославитися в Європі, дати приклад послідовникам у Києві, Луцьку та навіть прямим конкурентам у Харкові. І неабияк здивувати Україну.

Світлана Стьопіна, головний редактор студії студентського телебачення, черлідерка:

Мы посмотрели в Европе как это выглядит. Вот там не вызывает удивление, когда взрослые люди занимаются таким спортом как этот. Красивый, вроде бы молодежный, требующий молодости, энергии. Там не удивляет это никого. Там менталитет такой. И поначалу нам было непросто, когда мы рассказывали, чем мы занимаемся. В общем, очень разную реакцию мы видели со стороны.

Жіночки навіть встигли завоювати рекорд України як “Команда найповажнішого віку”. І, як не дивно, молодшим учасницям тут ще потрібно напружитися, щоб наздогнати старших.

Олена Кравченко, наймолодша учасниця колективу, підприємець:

Меня поразило, что, во-первых, люди все взрослые. Но они настолько! Такой дух витает, такая атмосфера – очень хотелось не подвести. Всему научиться очень быстро, по скольку у них коллектив уже слаженный. Они уже вместе работали. И хотелось все это штурмовать!

Змагання з черлідингу діляться на дві категорії до 25 та після. Тож Nice ladies у своїй виглядають дуже колоритно. Зараз спортсменки готуються до обласного та національного чемпіонатів і мріють поїхати підкорювати світ до Нідерландів. Щоправда, на заваді світової першості є перепона, і це не вік, а гроші. Команда немає спонсора і живе за підтримки дітей та онуків черлідерш.

Залишити відповідь