Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Інформація про українських моряків, які потрапили в російський полон

Стали відомі імена капітанів українських малих броньованих катерів типу “Гюрза-М”, захоплених в полон російськими військовими в Керченській протоці. Про це повідомив Апостроф.
Фото: InfoResist

Про це повідомляє InfoResist, публікуючи їх фото.

Так, командиром катера “Бердянськ” є 31-річний Роман Мокряк. До 2014 року він служив на єдиному українському підводному човні “Запоріжжя” в Криму. Він не змінив присяги і вийшов з Криму, після анексії. У 2015-му жив на борту ракетного крейсера “Прилуки” в Одесі.

А катером “Нікополь” командує Богдан Небилиця. У 2014 році під час анексії Криму він навчався в Нахімовському училищі в Севастополі. У числі інших курсантів відмовився переходити на сторону окупанта. Після закінчення училища в 2016 році служив на ракетному катері “Прилуки”, а в 2017 році став командиром броньованого артилерійського катера “Нікополь”. Найближчим часом офіцер повинен був прийняти командування одним з американських “Айлендів”, переданих Україні.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023