Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: Резонансна ДТП (підозрювані Дронов, Зайцева), залишилось 8 експертиз

18 листопада минув місяць після страшної аварії на Сумській. У лікарнях Харкова і досі лишаються троє постраждалих. Двох людей медики виписали напередодні, як стало відомо Вісті Ньюс. Нагадаємо, ввечері 18 жовтня Лексус врізався у Фольксваген Туарег і вилетів у натовп пішоходів – шестеро з них загинули. За час слідства правоохоронці оголосили про підозру обом водіям, вони зараз у СІЗО. У поліції розповіли, на якому зараз етапі досудове розслідування – встановлено понад 30-ти свідків події, усі їх свідчення опрацьовані, також проведені 4 слідчих експерименти. Наразі лишилось провести 8 експертиз. Матеріали кримінального провадження будуть спрямовані до суду вже наприкінці листопада.

Олександр Умніков, начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту в Харківській області:
По итогам проведения данных экспериментов проверяются их версии в рамках автотехнической экспертизы, которая на данный момент назначена, еще не окончена. Участники данного ДТП дают показания как при допросах, так и проведении следственных экспериментов.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023