Дронов імітує погіршення стану здоров’я – підозра прокуратури

Дронова у залі засідання не було. Суд відхилив клопотання про його особисту присутність у залі суду.

Харківський суд розглянув апеляцію Дронова. Захисник одного з підозрюваних у справі про смертельну ДТП на Сумській вимагав перегляду вироку суду про продовження терміну перебування у СІЗО. Від відеоконференції водій Туарегу відмовився сам. Адвокат обвинуваченого говорить – його підзахисний має проблеми зі здоров’ям, схуд, через постійний стрес майже не може їсти. У підсумку апеляцію адвоката суд відхилив. До закінчення слідства Дронов перебуватиме у СІЗО. Нагадаємо, що це вже друга апеляція з боку водія Туарегу. Минулого разу його адвокат намагався також оскаржити рішення суду. Проте тоді суд вирішив залишити його під вартою.
Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:
Ну, в принципі, рішення очікуване. На жаль, очікуване. І все ж таки ми вважаємо, що наша позиція, вона є правильною. Нами доведено, що ті ризики жодним чином не доведені, а навіть спростовані стороною обвинувачення. Про те, що немає жодної імітації хвороб і про те, що зазначає прокурор – немає. Але чомусь судді на це уваги не звертають.
Віта Дубовик, прес-секретар прокурора в Харківській області:
Обидва рішення підтверджують об’єктивність позицій прокуратури й обґрунтованість підозри, і ті ризики, які ми оголошували. Щодо стану здоров’я, то прокуратура неодноразово наголошувала на тому, що в нас є всі підстави говорити про те, що підозрюваний імітує погіршення стану здоров’я в певних моментах. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.