“Didyk Acting School” – 13 вересня у Харкові стартує нова професійна Театральна Школа для дітей і дорослих

У Харкові стартує нова професійна Театральна Школа для дітей і дорослих “Didyk Acting School”. Її заснували Тетяна Ларіна та Олег Дідик, люди, які про освіту і мистецтво знають усе.

Олег Дідик до викладацького майданчика прийшов зі сцени. Театру присвятив понад 20 років життя. Він відомий за топовими виставами театру 19 , Харківського Молодіжного театру, державних міських. Саме він зрежисував єдиний в Україні мюзикл “Lion King”, подібне шоу можна побачити лише у Лондоні. Актор і режисер згадує, чого тільки за свою практику на сцені не робили – і грали з тонною піску і шукали «Двері», завжди з шаленою енергію та завжди на одному подиху. Ділиться, що не залежно від типажу, актор – це, перш за все, знання

В авторській школі “Didyk Acting School” викладатимуть різні дисципліни. Такі, як акторська майстерність, сценічна мова, хореографія, Курси візажу та гриму. Від розвитку мови до пластичних етюдів. Викладачем курсу акторської майстерності для дорослих став діючий актор, у професійному доробку якого понад 20 серіалів та фільмів

Курс зі сценічного гриму викладатиме Ольга Левицька – чемпіон світу з макіяжу, Top Beauty Expert та єдина гример надскладного у розрізі професійного грим – мюзиклу «Lion King»

Кожного з викладачів “Didyk Acting School” представили на практиці. Чому б одразу не оживити відомий вислів «весь світ театр» і не задіяти глядачів у грі?

Заняття у “Didyk Acting School” розпочнуться 13 вересня. Засновники обіцяють випускати нових голлівудських зірок

Програма школи буде орієнтована на кращі театральні ВИШі країни. Вихованців готуватимуть не тільки до іспитів, а, перш за все, залучать до вистав, показів та участі у масштабному мюзиклі на великій сцені «Lion King».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.