“Произошел транс…” – суд Харкова визнав запобіжний захід обвинуваченому у подвійному вбивстві

Був “у трансі” – так розстріл свого друга і його екс-дружини пояснив обвинувачений у подвійному вбивстві, як стало відомо Вісті Ньюс. Харків’янину Костянтину Безруку обрали запобіжний захід у Київському районному суді. На час слідства він буде в СІЗО. На заставу права немає. Чоловік зізнався у скоєному, але провину не визнає і не розкаюється.

Костянтин Безрук не може пояснити, чому в неділю розстріляв свого друга, його екс-дружину та важко поранив їхню доньку.

Костянтин Безрук, обвинувачений у подвійному вбивстві:

– Тобто ви свою провину не визнаєте?
– Не визнаю.
– А це Ви зробили?
– Да.
– А навіщо?

– Я не хочу с вами разговаривать. Вы все равно не поймете.

Вбивство сталося 24-го червня – Безрук вибив двері до квартири й почав стріляти. При затриманні чоловік сказав – не хотів поцілити в дівчинку. Але на питання, чи розкаюється у скоєному, відповів – категорично.

Костянтин Безрук, обвинувачений у подвійному вбивстві:

Вы раскаиваетесь в том, что произошло?
– Нет.
– Не раскаиваетесь?
– Нет.

Правоохоронці наголошують, що мотивом стали 100 тисяч доларів, які нібито завинила вбита родина. Але Безрук, як і його захист, наполягають на іншому – мовляв, чоловік був не при собі. І сам може бути жертвою.

Дар’я Назаренко, адвокат:

Непонятно по какой причине, он проживал на даче у семьи Безрука, и как он его там шантажировал, и что он ему делал, и как он ему там угрожал? Человек, действительно, 14 суток не спал и не может толком ничего объяснить. И когда он обратился в Змиевской район, что освободите меня от этого Соловьева, спасите меня от этого Соловьева.

На засіданні нікого з рідних вбитих не було. Натомість підтримати сина прийшла Ніна Безрук. Жінка не вірить, що він пішов на таке добровільно. Говорить, сина утримували на їхній же дачі та опоювали.

Ніна, мати обвинуваченого у подвійному вбивстві:

Шантажа там нет, а только вот это – опоили. Я одно только могу, я когда увидела, как ты мог переписать. У нас родственников полно, младший брат есть. Можно это сделать? Как ты мог на чужого человека переписать машину? Это уже ненормально.

Адвокат Безрука просила в суду визначити півмільйонну заставу для її підзахисного. Обвинувачення навпаки наполягало на найсуворішому запобіжному. Адже слідчі нагадують, затримали чоловіка при можливій спробі втечі з 200 тисячами доларів.

Віта Дубовик, прес-секретар прокуратури Харківської області:
Ми розуміємо, що підозрюваний який був знайомий із родиною може знати, де може перебувати дівчина і впливати якимось чином і на інших свідків також.

Суд підтримав прокуратуру – і наступні 60 діб Костянтин Безрук проведе в СІЗО.
Наразі відомо, що на медобліку чоловік не перебував. Експертизу щодо психіатричного стану чоловіка призначили серед низки інших.

Залишити відповідь