На Харківщині воєнним вручили сертифікати на земельні ділянки

У Міжнародний день миру на Харківщині подякували тим, хто цей мир боронить. Військовим 92 Окремої механізованої бригади вручили сертифікати на земельні ділянки. Усього 160 наділів у Кочетку та Малинівці. Цікаво, що серед майбутніх сусідів по дачах будуть і дві військові родини, як дізнались Вісті Ньюс.

На плацу військового містечка 92 Окремої механізованої бригади вишикувалися майбутні дачники. Так про себе жартують чоловіки та жінки, яким вручають свідоцтва на земельну ділянку. Вадим – кадровий офіцер. У ЗСУ вже 17 років.

Вадим Кригін, військовослужбовець 92 ОМБр:

В АТО я попал первый раз в 15-ом году наездами, а в 16-ом году уже основательно и надолго.

Чоловік наголошує: ця державна соціальна гарантія є дуже символічною. Кожен, хто боронить свою землю, має її отримати. І посміхаючись, каже – на своїх 12 сотках збудує будиночок вихідного дня.

Вадим Кригін, військовослужбовець 92 ОМБр:

Должны провести коммуникации – должны провести дорогу. Местами там, где выделена земля, вдоль реки есть небольшая влажность почвы. Поэтому, соответственно, обгрунтование почвы, засыпка песком. Такие мелкие моменты.

Його сусідом у садовому товаристві в Малинівці буде родина Чубів. Адже в сім’ї військові і чоловік, і дружина. Щоправда, за себе і свою половину отримує сертифікат Петро. Як розпорядяться землею, давно вирішили. Дача стане місцем родинного відпочинку.

Петро Чуб, заступник начальника штабу 92 ОМБр:

Там нужно построить место для отдыха. Для морального отдыха, потому что как-никак, данная ситуация, она все иногда накапливает, и хочется отдохнуть на природе. Я знаю дану місцевість, поруч знаходиться ліс та річка – Сіверський Донець.

Цікаво, що в Малинівці створили одне з найбільших в Україні садових військових товариств. Поруч будуть ростити дерева побратими.

Євген Оберемок, начальник ГУ Геокадастру в Харківській області:

Садовое товарищество в Малиновке – это уже завершающий этап. Последние 50 человек, которые получили в собственность участки. Там было изначально 327, и наконец-то мы закрыли это товарищество. Оно полностью заполнено участниками Антитеррористической операции.

Окрім ділянок у Малинівці у Міжнародний день миру 110 сертифікатів видали і на землі біля Кочетка. Перед тим, як стати до обробки землі: висадити там першу городину чи покласти першу цеглину, військові мають отримати свідоцтво на право власності у нотаріуса чи в реєстраційній службі. Це завершальний етап процедури з оформлення. Наразі в Харківській області перші дозвільні документи вже видали 7 400 особам, із них 4 600 людей вже отримали землю у власність.

Залишити відповідь