Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

На Харківщині бабак Тимко обіцяє пізню весну та знає, хто займе трон у “Грі престолів”

Обіцяє пізню весну та знає, хто займе залізний трон у “Грі престолів”. Харківський бабак Тимко прокинувся, щоб як і щозими повіщувати. Цього разу пухнастому синоптику довелося приміряти на себе роль кіномана.

Окрім сну взимку він ще займався дуже багатьма ділами. І йому дуже сподобалася “Гра престолів”, тому він все ж таки вирішить, хто з основних фігур в серіалі займуть залізний трон.

Що ж до своїх звичних обов’язків, то генетичний знавець змін пор року пророкує українцям затяжну зиму. Своєї тіні Тимко не побачив, а отже тепло прийде нескоро.

Весна наступит. Но, к сожалению, в марте нас еще ожидают заморозки. Теплая и солнечная погода нас ждет в апреле.

І поки сам Тимко зайнятий віщуванням, його доглядачі шукають тварині пару. З цим, на жаль, виникла серйозна проблема. Степових бабаків лишається катастрофічно мало через полювання та нерозумне сільське господарство.

Надія Токарська, доглядачка Тимка ІІІ:

Как раз возраст – в самом расцвете сил! Поэтому пора жениться. Хочет детей, потомство. Катастрофическое снижение популяции, и из-за этого не можем никак найти.

Тимко третій живе в селі Гайдари на біологічній станції Харківського університету. Цьогоріч він вперше взявся передбачати погоду. Його батько – Тимко II віщував погоду сім разів – нині пішов на заслужену бабачу пенсію.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023