На Харківщині жінка врятувала помираючого в лісі собаку – 5 днів на морозі

Заради покинутої тварини пішла на пошуки в засніжений ліс. Собака 5 днів сидів під деревом і не рухався з місця, чекаючи власників. Від смерті на морозі зенненхунда врятувала випадкова жінка. Історія людяності зі щасливим фіналом сталася в лісі неподалік Харкова.

🧡І С Т О Р І Я В Р Я Т О В А Н О Г О З Е Н Н Е Н Х У Н Д А🧡

Опубліковано Порятунок тварин Харків / Animal rescue Kharkiv, Ukraine Вівторок, 8 січня 2019 р.

Півтора кілометра на лижах засніженим лісом. На кількагодинні пошуки Олена відправилася заради собаки. Згадує, кілька днів чула в лісі завивання, не витримала та самотужки відправилася на пошук потерпаючого.

Олена, рятівниця тварини:

Еслі він оказався живий на 5-тий день, то, думаю, його надо все-таки спасти! Значить він должен жить! І я взяла лижі.

Жінка з харківського села Хворостове врятувала від смерті покинутого зенненхунда. Взяла телефон і хліба. Аби раптом що, покликати на допомогу собі та приманити чотирилапого. Шукати довелося кілька годин, боялася, що тварина прив’язана чи навіть повішена, тому і не може сама вийти до людей.

Олена, рятівниця тварини:

Прийшовши туди до краю ліса, вона оказалася в другом лісі. Я перейшла ще ярок. Не було на ньому ні імені, ні телефона, ні хазяїна, і потихеньку хліб йому протягую, чуть-чуть одламую і даю, він іде. І він так за мною дійшов до траси, а потім додому дійшов з ними.

Врятованого бернського зенненхунда Олена зараз тримає у себе, разом зі своїми 4 вівчарками.

Хлопчик має майже стерте клеймо на вухах, був в ошийнику. Людських слідів довкола нього не було. На місце жінка викликала навіть поліцію, проте ті допомогти з пошуком господаря не змогли. Собаку на перетримку забрали до притулку “Порятунок тварин” у Харкові. Зараз рятівниця разом із харківськими волонтерами шукає нову сім’ю для лісового знайди.

Історію порятунку чотирилапого з лісу опублікували волонтери громадської організації “Порятунок тварин Харків”. Щодня до них на єдину гарячу лінію надходять десятки дзвінків про покинутих знайд або з проханням врятувати тварин із пастки. Волонтери кожне врятоване життя стали відзначати особливою традицією. На Різдво відкрили Дерево Життя. Щовечора на ньому розвішують фігурки тварин, яких було врятовано.

Дорогі підписники, ми відкриваємо Дерево Життя!На цьому Дереві з 20:00 до 21:00 ми будемо вішати фігурки тварин, яких врятували сьогодні. Якщо ти теж врятував тварину у цей день, ти можеш приїхати і повісити фігурку на Дерево Життя. З Різдвом Христовим!

Опубліковано Порятунок тварин Харків / Animal rescue Kharkiv, Ukraine Понеділок, 7 січня 2019 р.

Залишити відповідь