Харківські маленькі гімнасти закохали в себе глядачів кількох світових талант-шоу

Їм 7 і 10 років, і вони підкорили США, Австралію та… повітря, як стало відомо Вісті Ньюс. Харківські гімнасти Катя Бусканадзе та Микита Бичков за півроку закохали в себе глядачів кількох світових талант-шоу. Дітей прозвали «гімнасти в піжамах», адже їхній номер під самісіньким куполом — це політ уві сні. Як тренуються маленькі, але вже всесвітньо відомі циркачі, дізналися наші журналісти.

Літати уві сні — це про Катю та Микиту. Тепер у цьому переконалися 24 мільйони людей, і це тільки ті, хто в мережі побачили виступ маленьких харківських гімнастів. Американське шоу талантів «Little Big Shots» зробило дітлахів відомими на весь світ.

Ті ж, хто бачив виступ вживу, і подих затамовували, і рятувати кидалися.
Катя та Микита літають разом вже 3 роки. І по-дорослому кажуть, хвилюватися на висоті права не мають. Особливо Микита, від 10-річного хлопчика часто залежить життя дівчинки. Тож глядачам дістаються тільки відточені рухи та посмішки.

Катя Бусканадзе, зірка повітряної гімнастики, 7 років:

Мне главное, чтобы я непросто ходила для удовольствия, а что-то вот было в этом.

У США були вражені настільки юним віком артистів і їхніми недитячими здібностями. Тренерка ж зіркової пари тільки посміхається:

Світлана Момот , режисер дитячої студії циркового мистецтва «Старий цирк»:

Они могут еще больше, но в силу того, что они маленькие, какие-то вещи им просто еще нельзя делать, чтобы не причинить вред. Потому что они еще растут.

У мріях і Каті, і Микити тільки цирк і гімнастика. Це для дітей стало зрозумілим із першого зльоту під купол.

Микита Бичков, зірка повітряної гімнастики, 10 років:

Я одел ремни, меня поднимают, и все дети сперва вот начинают: «опускайте меня». А я наоборот: «Выше! Выше!» Так понравилось! Теперь выступаю высоко.

Цікаво, що навіть виступ у піжамах — це далеко не все, на що здатні діти. Циркове мистецтво зобов’язує і літати, і жонглювати, і підкорити всі снаряди під куполом. Задача тренерів навчити безпеці.

Світлана Момот, режисер дитячої студії циркового мистецтва «Старий цирк»:

Что касается воздушной гимнастики — это харизма и смелость уже добавляются. И, естественно, ответственность. Ответственность — потому что Никита держит Катю одной рукой.

Самое главное, чтобы они понимали безопасность. Поэтому, когда они в воздухе, хоть они и маленькие, с маленькими просто сложнее им объяснить, мы их учим разным ситуациям. То, что может возникнуть опасная ситуация. Что им нужно делать. Знаете, как гимнастов учат сначала падать, а потом прыгать.
Американцы — они немножко не понимали, почему такие маленькие дети уже могут это делать. Допустим, для нас это в порядке вещей.

Діти днями повернулися з нового шоу-талантів з Австралії, щоправда, виступ звідти в ефірі буде тільки восени. Але і там українська малеча стала сенсацією.

Катя Бусканадзе та Микита Бичков, зірковий дует із повітряної гімнастики:

— Даже пришлось просить, чтобы сильно громко не хлопали, музыки совсем не слышно было.
— Это в Австралии.

Зараз артисти відточують казковий номер «Дикі лебеді», але і його вже оцінили норвежці. А влітку з дітьми почнуть готувати нове повітряне шоу. Що це буде, циркова команда поки тримає в секреті. Але жартують, це буде високо та захоплююче.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100