Харків: пройшло відкриття хоспісу з відділенням паліативної допомоги

У Харкові відкрили дитячий хоспіс. Відділення працюватиме на базі 5-тої дитячої лікарні. Тут фахівці надаватимуть допомогу не тільки пацієнтам з невиліковними хворобами в термальній стадії, а й також забезпечуватиме психологічну підтримку дітей і їхніх родин. У планах мерії розширити кількість місць і відкрити амбулаторію для приймання хворих із психоневрологічними діагнозами, як стало відомо Вісті Ньюс.

Наразі в Харкові близько 500 дітей мають найважчу форму інвалідності групи А. 211 страждають онкологічними захворюваннями, із них половина — це захворювання крові. Для дітей, які знаходяться мають невиліковні хвороби в термінальній стадії в місті відкрили хоспіс.

Світлана Горбунова-Рубан, заступник Харківського міського голови:

Это учреждение создано для того, чтобы родители, которые не могут создать необходимые условия или они вымотались, устали и им нужна передышка, могли бы сюда прийти со своим ребенком и найти здесь в определенной степени покой. Покой, который будет строиться на грамотном медицинском уходе.

Тут пацієнти та їхні родини отримають комплекс медико-соціальних заходів, які полегшать стан маленьких хворих. Близьким як і пацієнтам тут надаватимуть психологічну підтримку. У подальшому в лікарні відкриється амбулаторія для прийому дітей із психоневрологічними діагнозами.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова:

Мы продолжим ремонт в этом здании до конца для детей-аутистов и неврологической патологии. А освободившийся диспансер переделаем и откроем детский сад.

Дитячий хоспіс працюватиме на базі 5-тої міської дитячої лікарні. Відділення розраховане на 20 діток від 0 до 18 років із батьками.

Новини. Харків&Україна visti.news

bigmir)net TOP 100