Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

З питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Психологія азарту: чому нас притягує гра, ризик і шанс виграти

Запаліть свічку пам’яті о 16.00 – неможна забувати безнивинно вбитих голодом

Президент України Володимир Зеленський закликав усіх українців запалити у вікнах свічки пам’яті о 16:00, щоб ушанувати безневинних жертв голодоморів:

Як можна прагнути знищити цілий народ? Чому й за що? Ми ніколи не зможемо цього зрозуміти. Ми ніколи не зможемо цього забути. Ми ніколи не зможемо цього пробачити.

YouTube player

Хочете дізнатися правду про Голодомори? Читайте на сайті Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, там опубліковано тематичну добірку документів до 87-х роковин Голодомору в Україні.

А саме:
▪️ інформаційні зведення про стан постачання вчителям продуктів харчування;
▪️ листи завідувачів дитячих установ і дітей до ВУЦВК, Народного комісаріату освіти УСРР, Всеукраїнської кооперативної спілки споживчих товариств.
▪️ у документах йдеться про відсутність хліба в школах, дитячих будинках, а також повідомлено факти голодування.
✔️ Тематична добірка доступна за лінком: http://tsdavo.gov.ua/novyny/25-lystopada-2020-roku/

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023