Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

З питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Психологія азарту: чому нас притягує гра, ризик і шанс виграти

У Харкові затримали шахрая: за гроші обіцяв звільнити полонених

Харківські правоохоронці затримали шахрая, який видурював гроші у родичів загиблих військових. Брехав сім’ям, що бійці в полоні.

Одна з жертв зловмисника – Олена. Її чоловік воював і загинув 11 жовтня. Жінка отримала від частини, де він служив, офіційне підтвердження. Але згодом на неї вийшов знайомий чоловіка, і сказав, що той живий, знаходиться в полоні. Жінці він представився співробітником СБУ.

Обіцяв, що може “звільнити” їх з полону за гроші.

“Він казав, що чоловік в полоні, це 100% інформація, і цей знайомий “вирішить це питання” за 10 тисяч доларів”, – вдова зрозуміла, що це обман і 21 листопада звернулася до поліції.

Далі у взаємодії з правоохоронцями жінка призначила фігуранту справи день для передачі коштів.

29 листопада підозрюваного затримали. Операцію провели спільно працівники Управління карного розшуку поліції Харківщини спільно з ВКР та ВБ СБУ за силової підтримки полку поліції особливого призначення поліції в Харківській області під процесуальним керівництвом Немишлянської окружної прокуратури міста Харків.

Слідство наразі триває. Чоловіку інкримінують шахрайство. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі правоохоронці перевіряють причетність зловмисника до скоєння аналогічних злочинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023