До 5 років в’язниці за бійку з патрульними. У Харкові 7 чоловікам оголосили підозру в умисному заподіянні побоїв працівникам правоохоронного органу. Вночі 11 грудня екіпаж патрульної поліції рушив на виклик про бійку в закладі відпочинку в Журавлівському гідропарку. Спроба розмирити 2 агресивні компанії закінчилася нападом на самих поліцейських. У результаті до лікарні потрапили 5 захисників закону. Зупинити ж масову бійку вдалося лиш з приїздом ще кількох екіпажів.
Затримали 7 чоловіків, їм від 19 до 50 років.
Дмитро Чубенко, речник прокуратури Харківської області:
Ця бійка вона то стихала, то знову розпочиналася. Результатом цієї бійки були нанесені тілесні ушкодження 5 співробітникам патрульної поліції. Вони мають різної тяжкості тілесні ушкодження. Це є забої, закрита черепно-мозкова травма, синці.

































