Вiдбувся випуск нових полiцейських Інституту післядипломної освіти ХНУВС

“Прагнути! Досягати!” – під таким девізом відбувся випуск нових поліцейських Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ. як стало відомо Вісті Ньюс. У заході взяли участь перший проректор університету, проректори, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління патрульної поліції в Харкові, а також керівництво та особовий склад Інституту, працівники університету, батьки та рідні випускників. На випуску 45-ти поліцейських нової формації побували й наші журналісти.

45 працівників поліції присягнули вірно служити українському народові, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки. Нових поліцейських випустив Харківський національний університет внутрішніх справ, який протягом багатьох років є провідним ВИШем у структурі МВС України. Від імені ректора університету, генерала поліції третього рангу, Валерія Сокуренка випускників привітав перший проректор ВНЗ – Дмитро Швець.

Дмитро Швець, перший проректор ХНУВС:

Впевнений, що науково-педагогічний склад, вклавши свої знання в вас, свої вміння, навики, які ви отримали обов’язково знадобляться вам для виконання своїх професійних завдань, професійного і кар’єрного зростання в майбутньому. Впевнений, що будете служити з честю, гідністю на благо нашої рідної держави.

Випускників курсів первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти ХНУВС також привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління патрульної поліції Харкова Размік Оганесян.

Размік Оганесян, т.в.о начальника Управління патрульної поліції в м. Харків:

Дуже дякую вам, шановні колеги, за те, що зробили дуже свідомий вибір своєї професії. І чітко розумієте ту відповідальність, яку сьогодні ви на себе взяли. По-друге, хочу привітати з цим днем та побажати здоров’я, наснаги та терпіння.

Не оминули й викладачів – на традиційній церемонії кращого відзначили киркою, як символом нелегкої, але благородної та почесної праці у підготовці та навчанні поліцейських нової генерації. Працювати згідно з Конституцією та Законом України. Яків після вручення індивідуального поліцейського жетону не приховує хвилювань.

Яків Шеховцев, випускник курсів первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти ХНУВС:

Учёба – это всегда труд. Кому-то он дается легко, кому-то тяжело. Мне было замечательно, здесь замечательный коллектив, материальная база, огромный опыт, накопленный преподавательским составом. Но кроме того, мы должны руководствоваться нормами морали, нравственности, совести. Закон плюс совесть и мы получим, действительно, правовое государство.

Дмитро Швець, перший проректор ХНУВС, підполковник:
Ті, хто були сьогодні на плацу, успішно склали іспити, пройшли курс навчання, курс початкової підготовки і тепер повноцінно можуть виконувати завдання, які покладені на працівників Національної Поліції. Звичайно побажати успіхів, кар’єрного зростання, професійного, а професійне неможливе без подальшого навчання, тому навчатися запрошуємо для подальшого навчання до нашого ВУЗу.

Подяка від самих випускників керівництву та колективу університету та бажання гідно нести службу в лавах Національної поліції України, захищаючи права та свободи громадян.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100