Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Роковини ракетного обстрілу будівлі Харківської облдержадміністрації – рідні згадали загиблих

1 березня 2022 року росіяни нанесли 2 ракетні удари по будівлі ОДА в Харкові. У приміщенні ночували волонтери, люди, які хотіли вступити до Тероборони, і бійці ТРО, які лишилися захищати будівлю у випадку спроби захоплення.

Отак будівля адміністрації виглядала в перші години після удару.

Під завалами загинули 29 людей. Їхні тіла шукали ще місяць після удару.

Нет описания фото.

1 березня 2023 року рідні вбитих тероборонівців принесли квіти під стіни ОДА. На побитому обстрілами фасаді розмістили банер зі світлинами захисників. Усі вони стали на захист міста у перші дні повномасштабного вторгнення.

Ось їхні прізвища:

Роман Сімонок 44 роки.

Олексій Халімулін 66 років

Володимир Градусов 71 рік

Сергій Сергієць 44 роки

Богдан Бідило 33 роки

У вбитих лишилися діти, літні батьки. Після загибелі дехто з них став у лави військових.

Возможно, это изображение 2 человека, на открытом воздухе, кирпичная стена и текст

Батько загиблого в ХОВА Богдана В’ячеслав Бідило і сам у формі. Чоловік після смерті сина пішов служити, брав участь у звільненні Харківської області, воював на Бахмутському напрямку. Він кілька разів поранений.

На цьому місці загинув мій син рідний – Бідило Богдан В’ячеславович 1 березня 2022 року. Йому 33 роки, У нього залишилося 3 дітей, жінка само собою. Я теж зараз у Збройних силах України. Після цього я дав слово, що помщуся за Богдана, за сина. Що я і зробив.

Олександр Асєєв, екс-командир загону ТРО, і сам був у приміщенні ОДА ранком 1 березня рік тому. Він лишився живим дивом:

В этой комнате находилось нас 7 человек, 5 погибло. Я в это время просто вышел попить кофе… И в это время прилетела первая ракета, которая ударила в это здание. Здесь находился буфет. Я всех их помню. В том числе благодаря этим погибшим ребятам, которые пришли в Тероборону добровольно в первые дни войны твари-рашисты не сумели войти в город.

Квіти до банера кладе і Сергій Сімонок. Серед фото загиблих і його син теж загинув у будівлі адміністрації:

Першого марта він подзвонив о 6.45, сказав, мама, у нас все нормально. Двоїх задержали. Він звідси дзвонив, говорив… А потім я телевізор дивився, бачу, сюди був ракетний удар один, потім другий. І зв’язок потерявся…

Возможно, это изображение 3 человека, на открытом воздухе и кирпичная стена

Антоніна Сергієць прийшла до стін ХОДА прийшла, щоб згадати чоловіка. Жінка плаче, показує останні його фото.

Він був дуже доброю людиною, він пішов у перші дні нас захищати. Щоб ми жили в мирі, ну, так вийшло, що в перші дні і загинув. Він любив дуже сина. Любив життя…

Ганна Черненко, Володимир Павлов. Вісті

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023