Олександр Фельдман заснував щорічну премію для харківських школярів

Коли розум цінують. Олександр Фельдман заснував щорічну премію для школярів, як стало відомо Вісті Ньюс. Цьогоріч у Харкові одинадцятикласники, що склали ЗНО на максимум, вперше отримали стипендії. У 2019-му програма підтримки буде продовжена.

31 випускник Харкова та області цьогоріч закінчив навчання з максимальним результатом. Це один із кращих результатів в Україні. Школярі набрали на зовнішньому незалежному оцінюванні по 200 балів із різних предметів, а дехто навіть одразу на двох. І всі вони отримали стипендії від народного депутата Олександра Фельдмана. Премія для найрозумніших одинадцятикласників стане щорічною. Її після успішного 2018-того продовжили й на 2019 рік.

Олександр Фельдман, народний депутат України:

Дети – наше будущее, хотя эта фраза и достаточна избитая. Но она, как мне кажется именно наполненная. Задача – оставить детей в Харькове, задача – оставить детей в нашей стране. Мы пытаемся таким образом поддержать детей талантливых, которые останутся потом учиться и жить в Харькове.

Школярі отримали по 5 000 гривень за кожен зданий на «відмінно» предмет. На стипендії засновник благодійного фонду “Фонд Олександра Фельдмана” витратив свою премію, яку він отримує як почесний громадянин Харкова.
Міжнародний благодійний Фонд заснований 21 рік тому, і тільки один із напрямків його діяльності – це талановиті діти та молодь. Саме тому це проект став продовженням системної праці для юних харків’ян, які вже стали студентами ВИШів України.

Залишити відповідь