Звітність в електронному вигляді – харківські податківці закликають користуватися сервісами

Час іде і прогрес не стоїть на місці, якщо раніше доводилось стояти в чергах, щоб подати звітність, то сьогодні, це робить програмне забезпечення всього за п’ять хвилин. У платника податків є вибір – подавати звітність в електронному вигляді в режимі он-лайн, або віднести її самостійно до територіального органу державної податкової служби.
До переваг подачі електронної звітності відноситься:

  1. економія часу,
  2. вибір часу здачі звітності, зручного для вас,
  3. постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до останніх норм законодавства,
  4. автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.

Начальник Харківської державної податкової інспекції Харківського управління ГУ ДПС у Харківській області Олег Лепунов нагадує:

Для зручності платників податків Державною податковою службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет платника» (далі – ЕКП), скористатись яким можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт-пристроїв, сервіс працює безкоштовно. За допомогою цього сервісу можливо сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також, платник має змогу у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності та інше.

Для довідки, вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою з використання електронного цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.