Звинуватили 71-річну жінку у вбивстві та вимагали гроші

Знущалися над пенсіонеркою та вимагали гроші. У Тетієві, що на Київщині, двоє чоловіків залякували бабусю, вимагаючи у неї борг онука, як стало відомо Вісті Ньюс. Молодики не придумали нічого краще, як звинуватити 71-річну жінку у вбивстві.

Це відео з мобільного одного з чоловіків, яких поліція звинувачує у знущанні над пенсіонеркою. Двоє молодиків (28-річний військовий із товаришем) вломилися в господу літньої жінки та звинуватили її у вбивстві людини. Мовляв, 71-річна бабуся саме тримає у руках ніжку від стільця, яким і скоїла злочин.

– Це ж ножка. Ну, на що це?
– Це прилад, яким було скоєне 2 дні тому вбивство. Якщо можна вилучити, то вилучайте.

У такий спосіб чоловіки вирішили витягти у пенсіонерки гроші, які їм заборгував онук жертви. Переляканій жінці ж показали документи, які на справді виявилися посвідченням учасника бойових дій. Вони обшукали її будинок і зняли це на телефон. Це і стало одним із доказів злочину вже самих незваних гостей. Лишили дім чоловіки тільки, коли пенсіонерка сказала, що викличе поліцію. Проти візитерів відкрили справу щодо порушення недоторканості житла, їм загрожує до 3-х років обмеження волі. Окрім того вирішується питання щодо притягнення їх до відповідальності за самовільне присвоєння владних повноважень та вимагання.

Залишити відповідь