Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Зупинили через пасок безпеки, а погорів на наркотичному сп’янінні

Через недотримання правил дорожнього руху погорів на більш серйозному правопорушенні, як стало відомо Вісті Ньюс. У Покровську водія зупинили через пасок безпеки, але виявилося, що чоловік наражав на небезпеку не тільки себе. 36-річний керманич їхав в машині під дією наркотиків. Мешканець Авдіївки не пристебнувся, рухаючись у Тойоті Камрі. Співробітники поліції помітили у нього явні ознаки сп’яніння, виявилося – наркотичного. На водія склали протокол, тепер йому загрожує адмінвідповідальність: це штраф 10 200 грн і позбавлення прав.

Олександр Віт, заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області:

Ему предложили проехать в наркологию, он согласился, убеждая сотрудников полиции, что он не употреблял наркотические вещества. В присутствии нарколога было проведено освидетельствование, которое показало положительный результат – наркотическое опьянение данного водителя.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023